Nachádzate sa v kategórii HPE Storage
1 - 50 - 1521 Produkty
QR678A
HP 3PAR 10400 Standalone Rackmount
Cena bez DPH 4 428,30 €
Cena s DPH 5 313,96 €
HP 3PAR StoreServ 20800 AF Starter Kit
Cena bez DPH 45 280,00 €
Cena s DPH 54 336,00 €
3PAR StoreServ File Ctl v3 Sngl Node Upg
Cena bez DPH 6 170,00 €
Cena s DPH 7 404,00 €
AW520B
HP CN1000E 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 1 295,00 €
Cena s DPH 1 554,00 €
BK835A
HP CN1100E 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 493,26 €
Cena s DPH 591,91 €
BS668A
HPE CN1000Q 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 1 295,00 €
Cena s DPH 1 554,00 €
HPE CN1100R 2P Converged Network Adapter
Cena bez DPH 1 408,37 €
Cena s DPH 1 690,04 €
AP838A
HP P2000 LFF Modular Smart Array Chassis
Cena bez DPH 1 643,82 €
Cena s DPH 1 972,58 €
AP838B
HP P2000 LFF Modular Smart Array Chassis
Cena bez DPH 1 582,70 €
Cena s DPH 1 899,24 €
AP839B
HP P2000 SFF Modular Smart Array Chassis
Cena bez DPH 2 822,60 €
Cena s DPH 3 387,12 €
B7B67A
HPE RDX1TB USB3.0 Int Disk Backup System
Cena bez DPH 369,65 €
Cena s DPH 443,58 €
B7B64A
HPE RDX500 USB3.0 Int Disk Backup System
Cena bez DPH 544,98 €
Cena s DPH 653,98 €
E7Y29A
Brocade 10G-SFPP-LR-8 10Gb XCVR
Cena bez DPH 13 256,00 €
Cena s DPH 15 907,20 €
E7Y28A
Brocade 10G-SFPP-SR-8 10Gb XCVR
Cena bez DPH 4 512,00 €
Cena s DPH 5 414,40 €
K2Q83A
Brocade 16Gb/12 FC Switch for Synergy
Cena bez DPH 11 605,32 €
Cena s DPH 13 926,38 €
K2Q84A
Brocade 16Gb/24 FC Switch for Synergy
Cena bez DPH 4 577,00 €
Cena s DPH 5 492,40 €
C8S45A
Brocade 16Gb/16c Embedded SAN Switch
Cena bez DPH 10 432,51 €
Cena s DPH 12 519,01 €
C8S46A
Brocade 16Gb/28c Embedded SAN Switch
Cena bez DPH 14 792,07 €
Cena s DPH 17 750,48 €
C8S47A
Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch
Cena bez DPH 19 808,71 €
Cena s DPH 23 770,45 €
K2Q86A
Brocade 16Gb FC Pwr Pk + Mod for Synergy
Cena bez DPH 25 858,70 €
Cena s DPH 31 030,44 €
E7Y33A
Brocade 40G-QSFP-SR4 40Gb XCVR
Cena bez DPH 2 615,00 €
Cena s DPH 3 138,00 €
E7Y34A
Brocade 40G-QSFP-SR4-INT 40Gb Bkout XCVR
Cena bez DPH 3 056,00 €
Cena s DPH 3 667,20 €
AJ820C
Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem
Cena bez DPH 6 891,09 €
Cena s DPH 8 269,31 €
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Cena bez DPH 4 358,49 €
Cena s DPH 5 230,19 €
AJ822C
Brocade 8/24c Power Pk+ SAN Swch for BL
Cena bez DPH 15 936,10 €
Cena s DPH 19 123,32 €
AJ821C
Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem
Cena bez DPH 10 106,53 €
Cena s DPH 12 127,84 €
AE373A
Brocade BladeSystem 4/12 SAN Swt Upg LTU
Cena bez DPH 3 555,00 €
Cena s DPH 4 266,00 €
E7Y27A
Brocade E1MG-LX-OM-8 1000Base XCVR
Cena bez DPH 7 725,00 €
Cena s DPH 9 270,00 €
E7Y26A
Brocade E1MG-SX-OM-8 1000Base XCVR
Cena bez DPH 3 531,00 €
Cena s DPH 4 237,20 €
Brocade XBR-000164 8pk 8Gb XCVR
Cena bez DPH 1 517,00 €
Cena s DPH 1 820,40 €
Brocade XBR-000172 8pk 10km 8Gb XCVR
Cena bez DPH 18 935,00 €
Cena s DPH 22 722,00 €
Brocade XBR-000190 1GbE-SFP 1pk XCVR
Cena bez DPH 351,00 €
Cena s DPH 421,20 €
Brocade XBR-000193SFP+ 8pk SWL 16G XCVR
Cena bez DPH 7 352,00 €
Cena s DPH 8 822,40 €
Brocade XBR-000199 8pk LWL 10km 16G XCVR
Cena bez DPH 32 064,00 €
Cena s DPH 38 476,80 €
345580-B21
Cable Kit, Expansion Cab Drive Shelf
Cena bez DPH 1 585,00 €
Cena s DPH 1 902,00 €
341177-B21
Cable Offset 12ft Ext VHDCI/WIDE
Cena bez DPH 80,00 €
Cena s DPH 96,00 €
T5169A
Cisco MDS 9124e 12-port Upgrade LTU
Cena bez DPH 3 870,00 €
Cena s DPH 4 644,00 €
AP880A
HP D2200sb Storage Blade
Cena bez DPH 1 591,16 €
Cena s DPH 1 909,39 €
QW917A
HP D2220sb Storage Blade BTO
Cena bez DPH 1 460,71 €
Cena s DPH 1 752,85 €
321624-B21
Cable FC Copper SFP .6m ALL
Cena bez DPH 225,00 €
Cena s DPH 270,00 €
324394-B21
Cable FC Copper SFP 2m ALL
Cena bez DPH 270,00 €
Cena s DPH 324,00 €
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Cena bez DPH 4 013,90 €
Cena s DPH 4 816,68 €
QK763A
HP 1.2TB MLC IO Accelerator for Blade Sy
Cena bez DPH 24 150,00 €
Cena s DPH 28 980,00 €
TC358A
HP SN6000B 10Gb 48 Prt Integr FC Ext LTU
Cena bez DPH 18 025,00 €
Cena s DPH 21 630,00 €
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena bez DPH 90,00 €
Cena s DPH 108,00 €
T4411A
HP 16-port Upgrade License
Cena bez DPH 15 430,00 €
Cena s DPH 18 516,00 €
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Cena bez DPH 12 075,00 €
Cena s DPH 14 490,00 €
AP864B
HP 1606 Extension SAN Power Pack+ Switch
Cena bez DPH 49 705,00 €
Cena s DPH 59 646,00 €
TA747A
HP 1606 Extnsn SAN Switch Advanced LTU
Cena bez DPH 9 015,00 €
Cena s DPH 10 818,00 €
TA750A
HP 1606 Extsn SAN Swtch Intg Routing LTU
Cena bez DPH 11 640,00 €
Cena s DPH 13 968,00 €

Stránky