Nachádzate sa v kategórii IBM
1 - 50 - 1670 Produkty
40K5679
0.6m Blue Cat5e Cable
Cena bez DPH 17,50 €
Cena s DPH 21,00 €
00Y2465
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 70,75 €
Cena s DPH 84,90 €
00Y2459
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 64,17 €
Cena s DPH 77,00 €
39M5696
1m Fiber Optic Cable LC-LC
Cena bez DPH 15,88 €
Cena s DPH 19,06 €
00Y3043
1.0m C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cena bez DPH 11,14 €
Cena s DPH 13,37 €
1.345m, 2X C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cena bez DPH 19,60 €
Cena s DPH 23,52 €
40K8785
1.5m Blue Cat5e Cable
Cena bez DPH 15,83 €
Cena s DPH 19,00 €
00Y2467
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 93,33 €
Cena s DPH 112,00 €
00Y2461
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 93,33 €
Cena s DPH 112,00 €
1.5m, 10A/100-250V, C13 to IEC 320-C14 Rack Power Cable
Cena bez DPH 14,70 €
Cena s DPH 17,64 €
46W0980
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cena bez DPH 758,33 €
Cena s DPH 910,00 €
00Y2507
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cena bez DPH 634,17 €
Cena s DPH 761,00 €
00AR113
1.2TB 3.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cena bez DPH 634,17 €
Cena s DPH 761,00 €
90Y4377
IBM 1.2TB High IOPS MLC Mono Adapter
Cena bez DPH 14 825,00 €
Cena s DPH 17 790,00 €
SFP+ Transceiver 10Gbps SR
Cena bez DPH 599,17 €
Cena s DPH 719,00 €
40K8927
10m Blue Cat5e Cable
Cena bez DPH 28,33 €
Cena s DPH 34,00 €
46W2714
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2660 v2 95W 2.2GHz/1866Hz...
Cena bez DPH 1 695,83 €
Cena s DPH 2 035,00 €
46W4216
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2660 v2 95W 2.2GHz/...
Cena bez DPH 1 606,67 €
Cena s DPH 1 928,00 €
46W4219
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2670 v2 115W 2.5GHz/...
Cena bez DPH 1 816,67 €
Cena s DPH 2 180,00 €
46W2715
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2670 v2 115W 2.5GHz/...
Cena bez DPH 1 900,00 €
Cena s DPH 2 280,00 €
46W4220
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2680 v2 115W 2.8GHz/...
Cena bez DPH 2 021,67 €
Cena s DPH 2 426,00 €
46W2716
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2680 v2 115W 2.8GHz/...
Cena bez DPH 2 115,83 €
Cena s DPH 2 539,00 €
46W2717
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2690 v2 130W 3.0GHz/...
Cena bez DPH 2 535,83 €
Cena s DPH 3 043,00 €
46W4297
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2690 v2 130W 3.0GHz/...
Cena bez DPH 2 420,83 €
Cena s DPH 2 905,00 €
00Y2493
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Cena bez DPH 1 315,83 €
Cena s DPH 1 579,00 €
88Y6877
10GE Long Reach 1310nm 10km SFP+
Cena bez DPH 2 075,00 €
Cena s DPH 2 490,00 €
10m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Cena bez DPH 99,17 €
Cena s DPH 119,00 €
00AR092
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 76,67 €
Cena s DPH 92,00 €
12 Port Activation
Cena bez DPH 3 075,00 €
Cena s DPH 3 690,00 €
46W2720
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2695 v2 115W 2.4GHz/...
Cena bez DPH 2 886,67 €
Cena s DPH 3 464,00 €
46W4223
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2695 v2 115W 2.4GHz/...
Cena bez DPH 2 755,00 €
Cena s DPH 3 306,00 €
46W2721
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2697 v2 130W 2.7GHz/...
Cena bez DPH 3 236,67 €
Cena s DPH 3 884,00 €
46W4224
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2697 v2 130W 2.7GHz/...
Cena bez DPH 3 088,33 €
Cena s DPH 3 706,00 €
49Y1896
146GB 2.5in 15K 6Gb SAS HDD
Cena bez DPH 277,50 €
Cena s DPH 333,00 €
00Y2497
146GB 2.5In 15K rpm 6Gb SAS HDD
Cena bez DPH 245,00 €
Cena s DPH 294,00 €
16E Element Manager
Cena bez DPH 1 366,67 €
Cena s DPH 1 640,00 €
16E Open Trunking (FCP Support Only)
Cena bez DPH 1 333,33 €
Cena s DPH 1 600,00 €
16E SANtegrity Enhanced
Cena bez DPH 1 250,00 €
Cena s DPH 1 500,00 €
00D4964
16GB (1x16GB,1.5V) PC3-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz LP...
Cena bez DPH 340,83 €
Cena s DPH 409,00 €
00D4968
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Cena bez DPH 72,91 €
Cena s DPH 87,49 €
90Y3157
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Cena bez DPH 54,15 €
Cena s DPH 64,98 €
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz...
Cena bez DPH 249,17 €
Cena s DPH 299,00 €
49Y1563
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cena bez DPH 64,25 €
Cena s DPH 77,10 €
46C0599
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cena bez DPH 75,13 €
Cena s DPH 90,16 €
49Y1567
16GB (1x16GB, 4Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cena bez DPH 337,50 €
Cena s DPH 405,00 €
90Y3221
16GB (1x16GB, 4Rx4, 1.35V) PC3L-8500 CL7 ECC DDR-3 1066MHz...
Cena bez DPH 340,83 €
Cena s DPH 409,00 €
96P1565
19-inch Rack Mount Kit
Cena bez DPH 85,00 €
Cena s DPH 102,00 €
00L4584
1Gb iSCSI 4 Port Host Interface Card
Cena bez DPH 809,17 €
Cena s DPH 971,00 €
00AR086
1m Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 34,17 €
Cena s DPH 41,00 €
95Y0323
1m IBM Active DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 120,83 €
Cena s DPH 145,00 €

Stránky