Nachádzate sa v kategórii Lenovo
1 - 50 - 1379 Produkty
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 72,52 €
Cena s DPH 87,02 €
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 79,38 €
Cena s DPH 95,26 €
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 81,34 €
Cena s DPH 97,61 €
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 106,82 €
Cena s DPH 128,18 €
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 72,52 €
Cena s DPH 87,02 €
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 652,68 €
Cena s DPH 783,22 €
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 92,12 €
Cena s DPH 110,54 €
00MJ151
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 361,88 €
Cena s DPH 434,26 €
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 1 295,63 €
Cena s DPH 1 554,76 €
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 1 269,07 €
Cena s DPH 1 522,88 €
47C2487
1.2m, 10A/100-250V, 2 Short C13s to Short C14 Rack Power...
Cena bez DPH 38,22 €
Cena s DPH 45,86 €
47C2491
1.2m, 16A/100-250V, 2 Short C13s to Short C20 Rack Power...
Cena bez DPH 43,12 €
Cena s DPH 51,74 €
00NC653
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 2 967,44 €
Cena s DPH 3 560,93 €
00NC527
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 2 967,44 €
Cena s DPH 3 560,93 €
00MJ149
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena bez DPH 228,44 €
Cena s DPH 274,13 €
00MJ133
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Cena bez DPH 626,22 €
Cena s DPH 751,46 €
00NC635
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Cena bez DPH 3 405,50 €
Cena s DPH 4 086,60 €
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 108,78 €
Cena s DPH 130,54 €
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 93,10 €
Cena s DPH 111,72 €
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 112,70 €
Cena s DPH 135,24 €
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 156,80 €
Cena s DPH 188,16 €
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 91,14 €
Cena s DPH 109,37 €
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 924,14 €
Cena s DPH 1 108,97 €
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 137,20 €
Cena s DPH 164,64 €
00MN534
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez DPH 4 140,50 €
Cena s DPH 4 968,60 €
00MN526
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez DPH 438,29 €
Cena s DPH 525,95 €
00MN540
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena bez DPH 4 140,50 €
Cena s DPH 4 968,60 €
00MN524
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Cena bez DPH 984,90 €
Cena s DPH 1 181,88 €
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Cena bez DPH 4 140,50 €
Cena s DPH 4 968,60 €
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS SED
Cena bez DPH 907,48 €
Cena s DPH 1 088,98 €
00WG740
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in HDD for NeXtScale System
Cena bez DPH 694,82 €
Cena s DPH 833,78 €
00WG700
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD
Cena bez DPH 153,05 €
Cena s DPH 183,66 €
00YC470
1.6TB Enterprise Mainstream 12Gb SAS G3HS 2.5in SSD
Cena bez DPH 5 121,48 €
Cena s DPH 6 145,78 €
10 Gb Ethernet 2 Port Adapter Cards (Pair)
Cena bez DPH 6 250,44 €
Cena s DPH 7 500,53 €
10 Gb Ethernet 4 Port Adapter Cards (Pair)
Cena bez DPH 9 063,04 €
Cena s DPH 10 875,65 €
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 574,28 €
Cena s DPH 689,14 €
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 381,44 €
Cena s DPH 457,73 €
Intel OPA 100 Series 24-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 13 806,24 €
Cena s DPH 16 567,49 €
Intel OPA 100 Series 48-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 21 621,74 €
Cena s DPH 25 946,09 €
00MJ099
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Cena bez DPH 1 096,62 €
Cena s DPH 1 315,94 €
10Gb Interposer Card for BladeCenter HS23
Cena bez DPH 37,05 €
Cena s DPH 44,46 €
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 59,86 €
Cena s DPH 71,83 €
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 1 559,18 €
Cena s DPH 1 871,02 €
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA DVD-ROM
Cena bez DPH 91,14 €
Cena s DPH 109,37 €
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA Multi-Burner
Cena bez DPH 132,30 €
Cena s DPH 158,76 €
00YC385
120GB Enterprise Entry SATA G3HS 2.5in SSD
Cena bez DPH 233,24 €
Cena s DPH 279,89 €
00FN409
1.6TB 12G SAS 2.5in MLC G3HS Enterprise SSD
Cena bez DPH 12 623,38 €
Cena s DPH 15 148,06 €
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cena bez DPH 37 939,72 €
Cena s DPH 45 527,66 €
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cena bez DPH 37 939,72 €
Cena s DPH 45 527,66 €
00WC014
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cena bez DPH 8 656,34 €
Cena s DPH 10 387,61 €

Stránky