Nachádzate sa v kategórii Arrays
1 - 50 - 206 Produkty
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 72,52 €
Cena s DPH 87,02 €
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 79,38 €
Cena s DPH 95,26 €
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 81,34 €
Cena s DPH 97,61 €
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 106,82 €
Cena s DPH 128,18 €
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 72,52 €
Cena s DPH 87,02 €
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 652,68 €
Cena s DPH 783,22 €
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 92,12 €
Cena s DPH 110,54 €
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 108,78 €
Cena s DPH 130,54 €
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 93,10 €
Cena s DPH 111,72 €
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena bez DPH 112,70 €
Cena s DPH 135,24 €
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 156,80 €
Cena s DPH 188,16 €
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena bez DPH 91,14 €
Cena s DPH 109,37 €
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 924,14 €
Cena s DPH 1 108,97 €
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 137,20 €
Cena s DPH 164,64 €
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 574,28 €
Cena s DPH 689,14 €
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 381,44 €
Cena s DPH 457,73 €
Intel OPA 100 Series 24-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 13 806,24 €
Cena s DPH 16 567,49 €
Intel OPA 100 Series 48-port Unmanaged Edge Switch (oPSE)
Cena bez DPH 21 621,74 €
Cena s DPH 25 946,09 €
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 59,86 €
Cena s DPH 71,83 €
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 1 559,18 €
Cena s DPH 1 871,02 €
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Cena bez DPH 115,64 €
Cena s DPH 138,77 €
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Cena bez DPH 134,90 €
Cena s DPH 161,88 €
00KF010
15m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 610,54 €
Cena s DPH 732,65 €
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 401,28 €
Cena s DPH 481,54 €
16Gb FC LW SFP Transceivers
Cena bez DPH 2 811,62 €
Cena s DPH 3 373,94 €
00YE313
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena bez DPH 47,04 €
Cena s DPH 56,45 €
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 37,69 €
Cena s DPH 45,23 €
1m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Cena bez DPH 424,34 €
Cena s DPH 509,21 €
90Y9427
1m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 118,58 €
Cena s DPH 142,30 €
49Y7890
1m QSFP+-to-QSFP+ cable
Cena bez DPH 304,95 €
Cena s DPH 365,94 €
49Y7886
1m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena bez DPH 304,95 €
Cena s DPH 365,94 €
00D5230
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 48,02 €
Cena s DPH 57,62 €
81Y8295
1m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Cena bez DPH 149,15 €
Cena s DPH 178,98 €
00YE314
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena bez DPH 76,44 €
Cena s DPH 91,73 €
20m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 631,12 €
Cena s DPH 757,34 €
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 429,44 €
Cena s DPH 515,33 €
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Cena bez DPH 186,20 €
Cena s DPH 223,44 €
23R7138
25.0 m LC/LC Fibre Cable
Cena bez DPH 171,00 €
Cena s DPH 205,20 €
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Cena bez DPH 395,92 €
Cena s DPH 475,10 €
00AY765
2m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 145,04 €
Cena s DPH 174,05 €
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 95,06 €
Cena s DPH 114,07 €
00D5226
3m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena bez DPH 117,60 €
Cena s DPH 141,12 €
00KF012
30m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 724,22 €
Cena s DPH 869,06 €
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena bez DPH 476,80 €
Cena s DPH 572,16 €
00NC543
3m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena bez DPH 1 248,52 €
Cena s DPH 1 498,22 €
3m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Cena bez DPH 500,78 €
Cena s DPH 600,94 €
90Y9430
3m Passive DAC SFP+ Cable
Cena bez DPH 44,89 €
Cena s DPH 53,87 €
49Y7891
3m QSFP+-to-QSFP+ cable
Cena bez DPH 380,95 €
Cena s DPH 457,14 €
49Y7887
3m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena bez DPH 439,85 €
Cena s DPH 527,82 €
00KF007
3m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena bez DPH 517,44 €
Cena s DPH 620,93 €

Stránky