Thomas IT - špičkový poskytovateľ riešení v oblasti informačnej techniky

Thomas IT je rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť na trhu informačných technológií, ktorá ponúka prvotriedny počítačový hardvér, softvér, konkurencieschopné ceny a vysokú dostupnosť tovaru. Naše sídlo sa nachádza v Poľsku, v Katoviciach, ale poskytujeme svoje služby aj v zahraničí. Od roku 2010 úspešne pracujeme na poľskom a nemeckom trhu. Na začiatku 2015 roka zahájili sme činnosť aj v Rumunsku a Maďarsku. V súčasnej dobe ponúkame naše produkty a služby v pätnástich krajinách Európy. V našej širokej ponuke máme okrem iného produkty od takých firiem, ako sú: APC, Cisco, Eaton, Juniper, Microsoft, Red Hat, Suse Linux, Fortigate, HP, IBM, Lenovo, Huawei, Nec oraz Netgear. Sme radi, že sa môžeme podieľať na poskytovaniu nástrojov a technológií na najvyššej úrovni. Výber najvhodnejších riešení je naša silná stránka.

Prvotriedni odborníci zamestnaní u našej firmy Vám pomôžu zvoliť správne vybavenie podľa individuálnych parametrov a bezpochyby Vám ponúknu veľmi konkurencieschopné ceny. Ponúkame najvyššiu kvalitu produktov a poskytovaných služieb. Všetky nami predávané výrobky sú určené pre európsky trh a majú záruku výrobcu.

Sústredíme sa na rozvoj našej a vašej spoločnosti!

Spolupracujeme z komerčnými a verejnými subjektmi. Od roku 2010 sa nám podarilo získať širokú škálu zákazníkov vrátane mnohých špičkových poľských firiem: VECTRA S.A., Bank Zachodni WBK, Mostostal Warszawa, Techland Sp. z o.o., PERŁA – Browary Lubelskie S.A. K našim zákazníkom patria aj mnohé štátne inštitúcie, ako sú obecné úrady, nemocnice, výskumné ústavy, daňové úrady a inštitúcie sociálneho zabezpečenia z celého Poľska. Zoznámte sa s našou záložkou Zákazníci, kde si môžete prečítať početné referencie, ktoré boli nám vystavené našimi klientmi.

Stále váhate, či nakúpiť práve u nás?

Ponúkame vysoko kvalitné vybavenie a poskytujeme širokú škálu profesionálnych služieb, ale predovšetkým sme tu vždy pre zákazníka. Pomôžeme vám urobiť to pravé, najoptimálnejší rozhodnutie, ktoré zaisti vašej spoločnosti členstvo v špičke najlepšie vybavených inštitúcií a firiem na trhu vynikajúcich v oblasti informačných technológií. Naším najväčším cieľom je presvedčiť potenciálnych zákazníkov, že Thomas IT je dôveryhodný a spoľahlivý partner.

Pozývame Vás k spolupráci - zavolajte nám alebo napíšte už teraz!