Platba vopred - Proforma

Štandardný spôsob platby je platba vopred na základe faktúry pro forma. Po obdržaní objednávky s odkazom na špecifickú ponuku, odosielame zákazníkovi faktúru pro forma Po zaúčtovaní finančných prostriedkov začíname plnenie objednávky v súlade s obsahom ponuky. Dňa odoslania zásielky zákazníkovi vystavujeme faktúru VAT. V prípade elektronických licencií faktúra je vydávaná dňa doručenia faktúry od výrobcu softvéru alebo dodávateľa.

Obchodný úver

O obchodný úver môže požiadať každý zákazník, ktorý súčasne vykonal najmenej tri nákupy. Za účelom overenia pošlite aktuálne údaje Vašej spoločnosti a finančné výsledky v tomto roku.

Iné spôsoby platby

Na prianie zákazníka je možné vykonávať platby cez PayPal alebo kreditnou kartou. Pre viac možnosti kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie.

Platba v cudzej mene

Umožňujeme zákazníkom tiež realizáciu platieb v EUR, USD alebo GBP. Ak máte záujem o platbu v cudzej mene, kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie. Všetky ponuky sú prepočítavané na základe aktuálneho výmenného kurzu Poľskej národnej banky.

Údaje pre bankový prevod

  • IBAN (EUR):PL90249000050000460030704932
  • SWIFT:ALBPPLPW
  • BANK:Alior Bank SA